Referencje

"Chcielibyśmy podziękować za długoletnią, pełną zaufania współpracę. Wytwarzane przez Państwa produkty sporządzane dokładnie według naszych życzeń są wysokiej jakości i cieszą się dużym uznaniem wśród naszych kierowników budów"

Enrico Roth | Właściciel ( Roth Massivhaus )

"Zaklad Mechaniczny Firma Jokś, wykonywał systemy transportu krzyżowego i ciągłego dla naszych malarni proszkowych. Zaprojektowane i zainstalowane urządzenia świadczą o fachowości i rzetelności firmy oraz jej pracowników.Polecamy Zaklad Mechaniczny Firma Jokś jako partnera godnego zaufania, wywiązującego się ze swoich obowiązków."

Roman Kaleta | Prezes ( Malow Spółka z o.o. )

"Zakład Mechaniczny Firma Jokś, reprezentowana przez właściciela Pana Pawła Jokś wykonała system automatycznego transportu krzyżowego detali malarni proszkowej. Zlecenie obejmowało zaprojektowanie, wykonanie i montaż systemu. Firma Jokś podczas wykonywania prac dała się poznać jako solidny wykonawca, dbający o jakość dostarczonego i zamontowanego produktu."

Jerzy Suchomski | Właściciel ( Firma MET-LAK )

"Firma Jokś w listopadzie 2011 roku wybudowała system transportu podwieszanego (konwojer) o długości 410 mb w ramach instalacji nowej linii lakierniczej."

Kierownik działu utrzymania ruchu ( Firma Thule )

"Zakład Mechaniczny Firma Jokś Dębno zaprojektowała, wykonała i zainstalowała w naszym przedsiębiorstwie automatyczny system transportu detali w malarni proszkowej. Wykonawca podczas realizacji zlecenia wykazał się fachowością i solidnością.Powyższe pozwala polecić nam Zakład Mechaniczny "Firmę Jokś" jako rzetelnego i wiarygodnego kontrahenta."

Szef serwisu wewnętrznego ( Belma Accessories Sp. z o.o. )

"HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddz. ,,METPOL-Barlinek" potwierdza, że od kilku lat aż do chwili obecnej współpracuje z "Firmą Jokś""

Kierownik Działu Marketingu ( HOLDING-ZREMB GORZÓW S.A. Oddz. METPOL-BARLINEK )

"W oparciu o dotychczasową współpracę polecamy ,,Firmę Jokś" jako rzetelnego, solidnego, odpowiedzialnego i wiarygodnego wykonawcę."

Kierownik Działu Technicznego ( HOLDING-ZREMB Gorzów" S.A. )

Wspólny rozwój

Współpracujemy z partnerami z różnych branż, w tym budownictwa, przemysłu drzewnego, kopalń odkrywkowych, hutnictwa, przemysłu metalowego, przemysłu samochodowego oraz rolnictwa.

Ta owocna współpraca umożliwia nam skuteczne działanie na różnych płaszczyznach i zapewnia kompleksowe wsparcie naszym Klientom.